EUROPEJSKIE CENTRUM EKONOMICZNE „PRESTIŻ” Sp. z o. o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą szkoleniowo - doradczą.

Referencje

UCZESTNICY

1) „ Firma godna polecenia. Szczególnie chcę podkreślić nastawienie firmy na spełnianie oczekiwań klienta co do programu merytorycznego. Fachowa kadra. Bardzo dobra organizacja.”

2) „Jestem dyrektorem od 20 lat. Byłam na wielu szkoleniach. To czego doświadczyłam na szkoleniu ECE „Prestiż”- zdarzyło mi się pierwszy raz. Pełny profesjonalizm, wysoki poziom merytoryczny, wzorowa organizacja.

3) „ Szkolenie na mistrzowskim poziomie. Merytorycznie – nastawione na przydatność praktyczną omawianych zagadnień. Organizacyjnie- mistrzostwo świata, kultura, bez folkloru, a jednocześnie wysoka dbałość o uczestników.”

4) „Tak trzymać- utrzymajcie ten poziom, a będziemy zawsze korzystać z Waszych szkoleń.”

5) „Nic dodać- nic ująć. Można tylko pogratulować, że przy rozsądnych cenach udaje się Państwu organizować szkolenia na wysokim poziomie.”

6) „Macie najlepszych wykładowców- praktyków, prowadzących szkolenia z kontroli i audytu. Jestem audytorem z 25-letnim stażem i wiem co piszę. Dziękuję, że mogłem uczestniczyć w tak doskonałym szkoleniu”.

7) „Gratuluję wyboru wykładowców, miejsca szkolenia i organizacji.”

8) „Poziom merytoryczny i organizacyjny szkolenia- godne polecenia.”

9) „Super- warunki, szkolenie, organizacja- chyba nie można już lepiej.”

10) „Byłam w tym roku na szkoleniu z inną firmą z Waszego regionu. Tam się zrobił folklor… Gratuluję poziomu organizacji- tak trzymać! Jesienią jadę z Wami na kolejne szkolenie.”

11) „Fenomen- pierwszy raz jestem na tak doskonale zorganizowanym pod każdym względem szkoleniu. Polecę Waszą firmę znajomym.”

12) „ Zamiast się rozpisywać- krótko: Jak na szkolenie- to tylko z ECE „Prestiż”

13) „ Bardzo dziękuje za mozliwość uczestniczenia w seminarium Efektywny, nowoczesny, sekretariat szkolny zorganizowany przez Europejskie Centrum Ekonomiczne “Prestiż” sp.z.o.o. w Lublinie. Szczególne podziękowania składam za zrozumienie i okazane mi serce w tak trudnym dla mnie dniu. Wierzę, że doboro jakiego doznałam powróci do Pana ze zdwojoną siłą. Życzę dużo sukcesów i samych dobrych, słonecznych dni.”

14) “Bardzo dziękujemy za przeprowadzone na najwyższym poziomie szkolenie. Mamy nadzieję, że będziemy mogły ponownie skorzystać z Państwa usług. Wiedza, którą zdobyłyśmy podczas szkolenia z pewnością zostanie wykorzystana w naszej pracy. Dziękujemy również za zdjęcia i w ogóle wszystko. Pozdrawiamy serdecznie DZIEWCZYNY Z ZAK SA ;)”
Aneta i Danusia