Uwaga:
/m/– w szczególnie uzasadnionych przypadkach Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany miejsca szkolenia(przy zachowaniu co najmniej porównywalnego standardu pobytu),
/x/ – w przypadku szkoleń finansowanych przez Zamawiającego ze środków publicznych – do zgłoszenia należy dołączyć oświadczenie o pochodzeniu źródła finansowania(w treści należy podać: temat szkolenia, nazwiska osób zgłaszanych, oraz stwierdzenie, ze koszty szkolenia są pokrywane ze środków publicznych)
/y/ – istnieje możliwość wkalkulowania w cenę szkolenia zwrotu kosztów podróży.
Cena obejmuje: udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe, materiały konferencyjne, zaświadczenie wydane na podstawie § 18 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632), lunch, serwis kawowy, opieka organizatora w ramach nadzoru wewnętrznego, ubezpieczenie od NNW.
Szkolenie kierowane jest do: Przedstawicieli samorządów terytorialnych wszystkich szczebli; Przedstawicieli zarządów transportu; Przedstawicieli przewoźników; Innych podmiotów znajdujących się w otoczeniu transportu publicznego
Cele szkolenia: Zdobycie praktycznej wiedzy w zakresie organizowania i zarządzania publicznym transportem pasażerskim. Uzyskanie aktualnych wiadomości i dobrych praktyk odnośnie realizacji zadań transportowych oraz nowych obowiązków związanych z wejściem w życie w 2017 r. zasadniczej grupy przepisów. Nabycie doświadczeń i umiejętności do sprawnego zarządzania systemem komunikacyjnym w zakresie przewozu osób.
Prowadzący: Ekspert w branży transportowej zajmujący się problematyką prawa transportowego, z wieloletnim doświadczeniem na decyzyjnych stanowiskach kierowniczych w instytucjach zajmujących się organizacją transportu. Praktyk, wysoko ceniony przez uczestników szkoleń i konferencji.
Metody pracy: Mini-wykład, prezentacja multimedialna, dyskusja, Case study, symulacja.
Moduł 1: Organizacja publicznego transportu zbiorowego.
Moduł 2: Plan Transportowy – proces tworzenia, aktualizacja i wdrażanie.
Moduł 3. Prawno – finansowe aspekty pobierania opłat za korzystanie z przystanków lub dworców.
Moduł 4. Rozkłady jazdy – nowe obowiązki organizatorów i zarządzających przystankami.
Moduł 5. Panel dyskusyjny i studium przypadku.
Karty zgłoszeniowe prosimy nadesłać faksem (081 5346065, 81 4790816) lub [po zeskanowaniu] e-mailem (szkolenia@eceprestiz.pl). Szczegółowy program zajęć prześlemy e-mailem na podany adres uczestnika ok.7 dni przed datą kursu. Pisemną rezygnację przyjmujemy na 10 dni przed datą rozpoczęcia kursu , po tym terminie nieobecność nie zwalnia do zapłaty należności.